Odliczamy!

sobota, 23 lutego 2013

Pierścionek

Kiedy już przestałam płakać w objęciach mojego Ukochanego, nadszedł ten równie niecierpliwie wyczekiwany moment - pierścionek. Wcześniej tylko na niego zerknęłam, teraz miał się znaleźć na moim palcu. Ale którym? :)
- Ja nie wiem, pierwszy raz to robię...
- No wyobraź sobie, że ja tak samo! :)
Chyba na serdecznym, chyba lewej ręki...
- Chyba będzie za duży...
Nie pamiętam samego momentu wsuwania pierścionka na mój palec. Pamiętam tylko, że okazał się idealny. I taki piękny... Po prostu cudowny. Nie mogłam oderwać od niego wzroku. Dalej nie mogę! :)

Dzisiaj mija tydzień naszego narzeczeństwa. Dokładnie tydzień temu o tej porze (około 19:00) przeżywaliśmy tę piękną, wzruszającą i jakże ważną chwilę.

Wczoraj pytam mojego Narzeczonego:
- Jak się czujesz po kilku dniach w roli narzeczonego?
- Aaa, zmęczony jestem...

Hm, już...?! Nieźle się zapowiada. :)3 komentarze:

 1. na serdecznym palcu prawej ręki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę szukałam na ten temat i są różne opinie - jedni mówią, że na prawej, inni, że na lewej dłoni. Jedni, że można później nosić razem z obrączką, inni - żeby przełożyć po ślubie na drugą rękę. Jeszcze inni twierdzą, że można na środkowym palcu obok obrączki... Chyba nie ma jakiejś żelaznej zasady. Ja noszę na serdecznym lewej dłoni. :)

   Usuń
 2. Na serdecznym prawej ręki, żeby grzał miejsce obrączce :D
  A pierścionek śliczny!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz, możesz skomentować to, o czym piszemy. Oczekujemy jednak podpisania się pod swoimi słowami, choćby pseudonimem. Komentarze wulgarne i obraźliwe będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...