Odliczamy!

piątek, 6 lutego 2015

Tylko dwie cyfry!

Wakacje od komputera, choć praktycznie nieco męczące, były na swój sposób przyjemne i na pewno potrzebne. Fajnie jednak być tu znowu na bieżąco.

A w tak zwanym międzyczasie...

Wybraliśmy Ewangelię na Mszę ślubną. O domu na skale.

Zaczęliśmy planować jak, kiedy i gdzie załatwić ślubne formalności w USC i kancelarii parafialnej. To jest, niestety, jeden z minusów ślubu poza stałym miejscem zamieszkania. Takie załatwienia wiążą się z licznymi dojazdami i okazują się małym wyzwaniem logistycznym. Ale wstępny plan już jest. Damy radę.

Przygotowujemy się do świętowania rocznicy zaręczyn. Pomysł: podziękować sobie za dwa lata narzeczeństwa i wszystko, co z sobą przyniosły. Sposób: dowolny. Efekt: niespodzianka. :)

Zmniejszyła się w sposób znaczący liczba dni pozostałych do naszej uroczystości i mieści się już w DWÓCH cyfrach. Pięknie to wygląda! :)

W dalszym ciągu wręczamy ślubne zaproszenia. To znowuż jeden z (nielicznych) plusów długiego narzeczeństwa. Na wszystko mamy czaaaas... :)

Czekamy na obrączki. Powinny być gotowe lada dzień!

Celebrujemy każdą chwilę. 

A na koniec tekst tygodnia:
- Słuchaj, to skoro tak dobrze ci się mieszka u Pani Babci to pewnie po ślubie razem tam zamieszkacie, tak? 

Yy... Taaaaak... Świeeeetny pomysł! Prawda? ;)

3 komentarze:

 1. Moja koleżanka też żartowała, że skoro tak dobrze mi się mieszka w akademiku u sióstr zakonnych to może tam zamieszkamy po ślubie (szczególnie, że kilka sióstr polubiło mojego narzeczonego i mówią mi, że to dobry chłopak):D
  A tak na serio to co rozważacie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szukamy mieszkania, które razem wynajmiemy. Pani Babcia to złota kobieta, ale... nie. ;D

   Usuń
 2. Wspaniała Ewangelia - bardzo mi do Was pasuje :)

  Taaak, to taki cudowny pomysł! Młode małżeństwo i Pani Babcia :D Choćby najcudowniejsza to... no nie ;)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz, możesz skomentować to, o czym piszemy. Oczekujemy jednak podpisania się pod swoimi słowami, choćby pseudonimem. Komentarze wulgarne i obraźliwe będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...