Odliczamy!

sobota, 15 czerwca 2013

Pocztówka z Podkarpacia

Po bardzo męczącym, stresującym i pełnym wysiłku tygodniu wybraliśmy się na mały odpoczynek. Więcej ciszy, spokoju, życie tutaj tak nie pędzi, można się wsłuchać w szum drzew i śpiew ptaków, albo wypić pyszną kawę w prawie pustej kawiarni na rynku nawet w słoneczne sobotnie popołudnie. Słowem: Podkarpacie.

Bardzo lubię przyjeżdżać w te okolice, to naprawdę wytchnienie od wiecznie pędzącego i zapełnionego Krakowa. I jakoś tak sympatyczniej tutaj jest. Dobrze, że mamy takie miejsca, do których będziemy mogli wielokrotnie wracać. Bardzo dobrze.

A że jeszcze ma tu o nas kto dbać, to już w ogóle sielanka! Do pełni szczęścia brakuje tylko gwieździstego nieba i Eucharystii. Wszystko przed nami!

PS. Stare, ale jare:
http://www.youtube.com/watch?v=ZBEuEnB5cYg
Od kilku dni śmiejemy się, gdy pytam Narzeczonego, czy ma PLIK MAP i czy WIĘ dokąd iść, a On ripostuje, żebym nie dostała lekkiej zadyszki! Ale i tak będę za Nim... SZŁA! :D

2 komentarze:

  1. Pozdrowienia z Podkarpacia:D Z samego jej serca Miło wiedzieć, że odwiedzacie moje tereny:) A w jakich okolicach byliście? Marta

    OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz, możesz skomentować to, o czym piszemy. Oczekujemy jednak podpisania się pod swoimi słowami, choćby pseudonimem. Komentarze wulgarne i obraźliwe będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...