Odliczamy!

poniedziałek, 4 marca 2013

Narzeczony part II

Skoro okazało się że jednak ktoś czyta naszego bloga (a przynajmniej trafił tu przypadkiem) to mam kilka przemyśleń (mężczyźni też myślą, ale nie mają podzielnej uwagi więc jak robią coś innego to wydaje się że nie myślą).
Kobietom chciałem przekazać, to czego nauczyła mnie moja Narzeczona. Przede wszystkim w relacjach z mężczyzną musicie powiedzieć mu o granicach jakich nie wolno mu przekraczać. I nie chodzi o to, że dacie mu do zrozumienia, musicie to po prostu powiedzieć. I tak mężczyzna z reguły będzie nawet podświadomie starał się naginać te granice, ale im bardziej będzie walczył ze sobą tym lepiej. Ja dobrze wiem, że przekroczenie pewnej bariery i złamanie NASZEGO postanowienia dla mnie byłoby bolesne ale świadomość jak bardzo zraniłoby to moją Narzeczoną byłaby nie do zniesienia. Kolejną, a może najważniejszą rzeczą jest stawianie wymagań sobie, swojemu mężczyźnie. Przede wszystkim musicie mieć poczucie własnej wartości I wymagać aby wasz facet nawet jeśli nie podziela waszych przekonań na temat seksu, respektował je. Czasem aby znaleźć taką druga osobę potrzeba dużo czasu, modlitwy, zaangażowania I nie zwracajcie uwagi na to, że wszystkie koleżanki mają chłopaków, albo że ciotka wam mówi, że będziecie starymi pannami. Z takiej presji nic dobrego nie będzie.
Do mężczyzn krótko:
  • to kobiety mają większą kontrolę nad sprawami intymnymi w związku i częściej maja zimną głowę więc warto słuchać tego głosu rozsądku,
  • wstydliwa i pobożna kobieta ma większe szanse w przyszłości być wierną i dobrą żoną,
  • takie kobiety naprawdę istnieją (chociaż jedną Ja zabrałem:)).
Na koniec proszę o modlitwy abyśmy wytrwali w naszym postanowieniu, jak to powiedziała mi dziś Narzeczona jeszcze tylko 115 tygodni:)

1 komentarz:

  1. Powierzę Was w modlitwie bez wątpienia :) Wiem z moim Chłopakiem, jak czasem jest trudno.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz, możesz skomentować to, o czym piszemy. Oczekujemy jednak podpisania się pod swoimi słowami, choćby pseudonimem. Komentarze wulgarne i obraźliwe będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...